Triki podczas skutecznego używania Ipada

Tablety są niesamowite. Są jak laptop, tylko mniejsze, a są bardzo funkcjonalne także mogą pomieścić mnóstwo danych. Twoj iPad na pewno jest w stanie wykonać  od wideokonferencji do robienia tekstów, jeśli wiesz, jak to wykonać. Przeczytaj poniższy artykuł, aby otrzymać informacje, które ułatwią Ci przejście z komputera, ponieważ iPad dokona wszystko dla Ciebie.

Poświęć nieco czasu, aby poznać ustawienia iPada. Firma Apple udostępniła duży asortyment opcji, dzięki czemu iPad jest wyjątkowo konfigurowalny. Zmiana ustawień może spowodować, że Twój iPad będzie dużo przyjemniejszy w użyciu, oraz łatwiejszy w postępowaniu. Warto poświęcić chwilę czasu i nauczyć się tego.

Wybierz opcję Blokady i Wyciszenia. Starsze wersje iPada wyposażone są w przycisk “Orientacja” znajdujący się z boku urządzenia. Przycisk w późniejszych wersjach został zmieniony, a jego wielkość została przełączona na “Mute”. Jeśli wolisz starsze funkcje, możesz wyszukać za pomocą menu Ustawienia ogólne, aby przywrócić oryginalne funkcje.

Zmień ustawienia, aby można było wyświetlić więcej niż dwie grupy wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej. Otwórz Ustawienia, przejdź do grup, na której ustala się Poczta i znajdź miejsce, na którym zapewniono opcję Podgląd. Zmieni to ustawienia, aby wyświetlić maksymalnie pięć wierszy. Teraz możesz zobaczyć więcej reklam w skrzynce odbiorczej, przyspieszając proces przewijania.

Czy masz telewizor Apple? Powinieneś przesyłać niektóre materiały napisane na Twoim iPadzie do twojego telewizora. Otwórz treść na urządzeniu iPad, gdy widzi się z Apple TV i poczekaj na wyświetlenie ikony Airplay. Jeżeli go wybierzesz, Twoja myśl zostanie wysłana do telewizora.

W Safari można po prostu dotknąć żądanego łącza, aż pojawi się menu. Po otwarciu menu podręcznego możesz tworzyć linki w nowych kartach.

Pragniesz być świadomy, jak poprawnie dbać o swój iPad. Zacznij od tego aby nie ładować go we współczesnym samochodzie. Jednym z problemów, które potrafią wystąpić jest uszkodzony lub słabo działający akumulator. Kup różnego rodzaju osłonę, aby dodać ochronę do iPada.

IOS zawiera dużo aplikacji, których dużo osób nie używa. Trudno jednak usunąć niektóre z nich. Możesz je ulokować w folderze aby Ci nie przeszkadzały. To Twoja strona główna ma jedynie te aplikacje, których często używasz.

Czy twój iPad zrobi wszystko, co Twój komputer a może i więcej? Wystarczy trochę pomysłowości, wiedzy i determinacji, aby iPad, działał jak tylko chcesz. Niniejszy artykuł jest świetnym początkiem dla Ciebie, więc skorzystaj z porady a

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *