Myszki Dla Graczy i klawiatury firmy Razer

Razer Blackwidow Chroma

Ten model klawiatury jest już z pewnością znany większości miłośników gier komputerowych znających również techniczne nowinki z komputerowego świata. Jak każdy inny model klawiatury tej firmy, również i ten łączy ze sobą nie tylko wysoką jakość wykonania ale także niepowtarzalny wygląd ciekawy design.

Kolorowe, przyciągające spojrzenie, podświetlenie klawiatury podlega regulacji z możliwości wyboru dowolnego koloru z 16,8 mln dostępnych. Mechaniczne klawisze zapewniają możliwość błyskawicznej reakcji na zdarzenie w grze oraz ogromną odporność na uszkodzenia.. wytrzymałość klawiszy podczas testów wynosi 60mln kliknięć.

Roccat Ryos TKL Pro

Mechaniczna klawiatura najwyższej jakości. Pomimo, iż zaprojektowano jej z myślą nie tylko o graczach, cieszy się ona ogromną popularnością również pośród innych użytkowników komputerów. Pomysłodawca klawiatury tego modelu, zrezygnował w jej przypadku z klawiatury numerycznej, która a w przypadku graczy komputerowych jest raczej sporadycznie używana.

Zamiast niej natomiast postawiono na wykonanie bardzo ciekawej podpórki pod nadgarstek oraz specjalny stabilizator zapobiegający jej poruszaniu się. Jak to w przypadku graczy, którzy nie rzadko zarywają całe noce dla ulubionych gier, nie mogło zabraknąć również opcji podświetlania klawiatury. Każdy z klawiszy jest osobno podświetlany, co można również dowolnie regulować.

Klawiatura Razer Deathstalker Ultimate

Sprzęt ten powstał z myślą przede wszystkim o graczach komputerowych, choć bez problemu sprawdzi się ona również w każdym innym sposobie jej użytkowania. Pomimo, iż jest to model dosyć drogi, to stanowi on jedno z największych marzeń większości amatorskich graczy. Jej budowa pozwala na maksymalnie komfortowe ułożenie dłoni. Na klawiaturze mamy aż 10 dodatkowych przycisków, których działanie możemy samodzielnie sobie przypisać, w zależności od naszych potrzeb. Co wyróżnia ten model klawiatury z pośród wielu innych? Przede wszystkim fakt, iż klawiatura rozpoznaje aż 10 przyciśniętych w jednym czasie klawiszy. Funkcja ta z pewnością okaże się tak samo przydatna w przypadku graczy jak i osób zajmujących się programowaniem.

A Wy jakich sprzętów firmy Razer używacie? Pochwalcie się w komentarzach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *